DISTRIBŪCIJA

 

Piedāvājam pilnu distribūcijas pakalpojumu paketi. Pateicoties kompetentajai komandai, mēs spēsim nodrošināt sekmīgu un operatīvu prečzīmju ieviešanu tirgū, kā arī pārdošanas attīstības procesu.

 

DISTRIBŪCIJA 
LOĢISTIKA,
NOKRAUŠANA

PREČU IEVIEŠANA

TIRDZNIECĪBAS TĪKLOS

PLAUKTU UZRAUDZĪBA

REKLĀMAS MATERIĀLA IZVIETOŠANA

 

Latvijas teritorijā tiek aptverti apmēram 99% izsvērtas distribūcijas (WTD).

Sadarbojamies ar visiem drošiem mazumtirdzniecības tīkliem (Latvijā – 25 tīkli) un citiem komerciāliem segmentiem.

Detalizēti: Kontakti

 

PILNA DISTRIBŪCIJAS KOMANDA

 

Katru tirdzniecības tīklu pārzina atbildīgais menedžeris, – tas nodrošina labas attiecības ar klientiem, augstāko apkalpošanas līmeni un kompetenci katra projekta pārvaldīšanā.

Profesionāla preču aprūpe tirdzniecības vietās nosaka sekmīgu pārdošanu, veido sekmīgu prečzīmes imidžu tirgū.

Augsto pakalpojumu kvalitāti nodrošina pilnībā komplektēta preču distribūcijas un apkalpošanas komanda, kura sastāv no 25 SIA „Daisena Latvia” darbiniekiem.       

 

JAUNĀKĀ PROGRAMMATŪRA

 

Моbilā preču uzraudzības komanda ir aprīkota ar jaunākajiem datoriem un programmatūru, pateicoties kurai darbinieki var analizēt situāciju pārdošanas vietā un informēt centrālo biroju reālā laika režīmā. Savāktos datus apstrādā dažādos aspektos, un tas ļauj sagatavot detalizētus pārskatus saskaņā ar izgatavotāja prasībām.

 

МĀRKETINGS

 

Mūsu spēks – pilnībā noformēta speciālistu komanda!

PASLAUGOS-marketingas-LV

PRODUKTU ATTĪSTĪBAS NODAĻA

 

Par katras prečzīmes attīstību ir atbildīgs Zīmola menedžeris. Tas garantē:

 

  • efektīvu, tiešu komunikāciju ar personu, kura ir atbildīga par projekta panākumiem;
  • augstākā līmeņa kompetenci katra projekta pārvaldīšanā;
  • minimālu hierarhijas un darbu deleģēšanas sistēmu;
  • operatīvu un elastīgu reakciju uz situāciju tirgū.

 

REKLĀMAS NODAĻA (Lietuvā)

 

Katrs reklāmas projekta vadītājs strādā ne tikai ar atsevišķa produkta mārketinga projektu, bet arī specializējas reklāmas līdzekļu plānošanā, tieši sadarbojoties ar plašsaziņas līdzekļu kanāliem un reklāmas ražotājiem.

Detalizēti: Kontakti

MARKETINGO-SKYRIUS_LV

 

Mūsu spēks – kopēja tiekšanās uz mērķi!

SIA „Daisena Latvia” uzlūko sniedzamos pakalpojumus kā vienotu veselumu. Tādēļ, pateicoties ciešai sadarbībai starp mārketinga un distribūcijas nodaļām, mēs varam sasniegt labākos rezultātus tirgū.

 

Mūsu prioritāte – pieredze!

Pateicoties ilggadējai pieredzei ar dažādu cenu līmeņu un grupu produktu paketi, mēs varam profesionāli novērtēt un analizēt mērķa tirgus, biznesa modeļa konkurentus.

Ņemot vērā konkurences vidi, produkta attīstības vēsturi tirgū un izvirzītos mērķus, mēs izstrādājam mārketinga stratēģiju, kā arī sekmīgu prečzīmes un pārdošanas attīstības pozicionēšanas plānu.

 

Мēs sadarbojamies ar visiem plašsaziņas līdzekļu kanāliem un reklāmas ražotājiem. Pateicoties ilggadējai partnerībai un kopīgam SIA „Daisena Latvia” produktu portfelim, mēs varam piedāvāt saviem partneriem visefektīvāko reklāmas plānošanu ar labākajiem nosacījumiem.

 

Mūsu mērķis –  pastāvīga kontrole un operatīva reaģēšana!

Mēs pastāvīgi kontrolējam realizācijas kvalitāti, projekta rezultātus, un tas palīdz elastīgi reaģēt uz aktuālo tirgus situāciju.

 

Svarīgākā īpašība – mīlestība pret savu darbu!

Katrs menedžeris un vadītājs, strādājot ar konkrētu projektu, mērķtiecīgi pilnveidojas ikdienas darba izpildes gaitā. Мēs pastāvīgi padziļinām savas zināšanas iekšējo un ārējo mācību pasākumu laikā, savā komandā dalāmies ar tirgus jaunumiem. Mūsu komanda pastāvīgi pilnveidojas, jo mīl savu darbu.